De vloot

Op deze pagina staat een overzicht van ¼ tonners die in Nederland liggen. Als je wilt dat je ¼ tonner ook in het overzicht komt verzoeken we je een mooie foto van de boot, samen met de naam en het type van de boot en de vaste ligplaats en de naam van de schipper te mailen naar info@kwarttonzeilers.nl

1/2 dozijn

thumb

Type: Drifter 25
Schipper: André de Groot
Ligplaats: Heusden

23 Mei pine

thumb
Type: Sprinta Sport
Schippers: ?
Ligplaats: Naarden

Amelie

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Aaron Loos
Ligplaats: Hoorn

Anoniem

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Harmen de Jong
Ligplaats: Lelystad
TE KOOP

Aqua

thumb
Type: Sprinta Sport
Schipper: Wendela Schlebaum
Ligplaats: Herkingen

Argo

thumb
Type: Oceaan 25
Schipper: Iason Jongepier
Ligplaats: Huizen

Ataraxia

thumb

Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Pieter Reinhart
Ligplaats: Huizen
TE HUUR

Árriba

thumb
Type: Robber 3SL
Schipper: Stephan Jongedijk
Ligplaats: Veere

Babbe

thumb
Type: Proto Dehler Delanta
Schipper: Jet Vissia
Ligplaats: Wartena (op de kant)

Bam Bam

thumb
Type: Eygthene 24
Schipper: Wilfred Dutour Geerling
Ligplaats: Stad aan het Haringvliet
TE KOOP

Beco

thumb
Type: Oceaan 25
Schipper: Bert van Spil
Ligplaats: Huizen

Balletent

thumb
Type: Extension
Schipper: Warner Roseboom
Ligplaats: Scharendijke

Best Blauw

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: ?
Ligplaats: Lemmer

Bitch

thumb

Type: Eygthene 24
Schipper: Auke Zijlstra
Ligplaats: Zuidland

Bizzy Beez

thumb
Type: Albin Accent
Schipper: Gon Voorham
Ligplaats: Hellevoetsluis

Black Pearl

thumb
Type: Extra Paulette
Schipper: Hylke Steensma en Joost Ensink
Ligplaats: Naarden

Bluebell

thumb
Type: Westerly GK24
Schipper: John Molenaar
Ligplaats: Den Bommel

Blue Note

thumb
Type: Drifter 25
Schipper: Danny Kronenburg
Ligplaats: Scheveningen

Blue Ocean

thumb
Type: Oceaan 25
Schipper: Femke Braaksma
Ligplaats: Haarlem

Blues

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Haaije Jorritsma
Ligplaats: Grou
TE KOOP

Boaterfloat

thumb

Type: Carter Dingbat
Schipper: ?
Ligplaats: Monnickendam

Bobotie

thumb
Type: Sprinta Sport
Schipper: Ron van den Thillart
Ligplaats: Den Bosch

Bolbaak

thumb
Type: Zeeton 24
Schipper: Joop Andrea
Ligplaats: ?

Bon Esprit

thumb
Type: Spirit 24
Schipper: Bas Dumoulin
Ligplaats: Rosmalen

Bootsy

thumb
Type: Ecume de Mer
Schipper: Henk Hylkema
Ligplaats: Lith
TE KOOP

Boozin’ Blues

thumb
Type: Contessa 25
Schipper: Rob en Sonja Verwijmeren
Ligplaats: Noordschans

Borkusboot

thumb
Type: Eyghtene 24
Schipper: Egbert van Bork
Ligplaats: Kager Plassen

Breezer

thumb
Type: Sprinta Sport
Schipper: ?
Ligplaats: Sneek

Blue Jack

thumb
Type: Sprinta Sport
Schipper: Jan Anjo van Houten
Ligplaats: Lauwersoog

Bries

thumb

Type: Sprinta Sport
Schipper: Pepijn Janssen
Ligplaats: Heusden

Buiten Westen

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Jaco Cossee
Ligplaats: Lelystad
TE KOOP

Bumblebee

thumb
Type: Sprinta Sport
Schipper: Marco Loos
Ligplaats: Benedensas

Calimero

thumb
Type: Eygthene 24
Schipper: Rob Zwart
Ligplaats: Drimmelen
TE KOOP

Capucinno?

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton modified
Schipper: Willem Houweling
Ligplaats: Kaag

Chaca Cha Cara

thumb
Type: Oceaan 25
Schipper: Sander Molleman
Ligplaats: Scharendijke

Chiquitina

thumb
Type: Elvstrøm 1/4 tonner
Schipper: André Vink
Ligplaats: Huizen

Coolkid

thumb
Type: Starbuck
Schipper: Ron en René Sepers
Ligplaats: Monnickendam

Courage

thumb
Type: Oceaan 25
Schipper: Wiljan van der Meulen
Ligplaats: Echtenerbrug

Cycloon

thumb
Type: Robber 3E
Schipper: Ronald Drost
Ligplaats: Putten

Dancing Queen

thumb
Type: Robber 3E
Schipper: Reggie Suy
Ligplaats: Terneuzen
TE KOOP

Der Elch

thumb
Type: Farr 727
Schipper: Dhr. Hulsebos
Ligplaats: Scharendijke

De Rakken

thumb
Type: Eyghtene 24
Schipper: ?
Ligplaats: Joure

De Kleine Nonja

thumb
Type: Zeeton 24
Schipper: ?
Ligplaats: Roelofarendsveen

De woeste omslag

thumb

Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Rob IJzerman
Ligplaats: Hoorn

Dinky Toy

thumb
Type: Eygthene 24
Schipper: Niels van Braam
Ligplaats: Scharendijke
TE KOOP

Drifter

thumb
Type: Drifter 25
Schipper: Robin Bonhof
Ligplaats: Elburg

Freres sur Mer

thumb
Type: Fauroux 1/4 tonner - Keltic
Schipper: The Bakker
Ligplaats: Harderwijk

Driftkikker

thumb
Type: Drifter 25
Schipper: Jan Fokke Hoekstra
Ligplaats: Urk

Driftkikker

thumb
Type: Drifter 25
Schipper: Ron Scholte
Ligplaats: Hoorn

Endeavour

thumb

Type: Proto 1/4 tonner
Schipper: Ruud Westerbeek
Ligplaats: Lelystad

Duvel(tje)

thumb
Type: Westerly GK24
Schipper: Niels van Marle
Ligplaats: Andijk

Echt Waar

thumb

Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Pieter Reinhart 
Ligplaats: Huizen
TE HUUR

Etula

thumb
Type: Spirit 24
Schipper: Rudolf Humblet
Ligplaats: Herkingen

Exit

thumb
Type: Sprinta Sport
Schipper: Jeroen Hoogendoorn
Ligplaats: Hellevoetsluis

Fair Winds

thumb
Type: First 27
Schipper: Xander Bianchi
Ligplaats: Naarden

Fantastig

thumb
Type: Ecume de Mer
Schipper: Niels Klarenbeek en Hanke Wempe
Ligplaats: Uitwellingerga

Femke

thumb
Type: Oceaan 25
Schipper: Jens Bos
Ligplaats: Uitwellingerga

Femme Fatale

thumb
Type: Elvstrøm 1/4 tonner
Schipper: Paul van Leeuwe
Ligplaats: Oude Tonge

ffNIX

thumb
Type: Robber 3E
Schipper: Dick Martens
Ligplaats: Loosdrecht
TE KOOP

Foolproof

thumb
Type: Fauroux 1/4 tonner - Bullit
Schipper: Roel Foolen
Ligplaats: St. Annaland
Website: thefoolproof.nl

Fun-Run

thumb
Type: Gibsea 80 plus
Schippers: Gerrit Gortzak en Frank Jan Smit
Ligplaats: Naarden

Furie

thumb
Type: Sprinta
Schipper: Ben Hoefsloot
Ligplaats: Wageningen

Gaai

thumb
Type: Waarchip 1/4 ton
Schipper: Hugo Schwagermann
Ligplaats: Aalsmeer

Ghost

thumb
Type: Foxhound 24
Schipper: Sabina Pijl
Ligplaats: Lelystad

Glinder

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Hanne van Oorden
Ligplaats: Amsterdam

Go with the flow

thumb
Type: Loper 27
Schipper: Peter Heyns
Ligplaats: Wemeldinge


Great Escape

thumb
Type: Oceaan 25
Schipper: Eric Schipper
Ligplaats: Sneek

Grote Janboel

thumb
Type: Westerly GK24
Schipper: Keesjan Buis
Ligplaats: Medemblik

Hades

thumb
Type: Drifter 25
Schipper: Jari Siderius
Ligplaats: Harlingen

Hebbus

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Hans Colenbrander
Ligplaats: Huizen

Hiawatha

thumb
Type: Conrad 760
Schipper: Arjan Krijger
Ligplaats: Colijnsplaat
TE KOOP

Hoff

thumb

Type: Westerly GK24
Schipper: ?
Ligplaats: Naarden

Holadiee

thumb
Type: Trapper 300
Schipper: Jos Bourgonje
Ligplaats: Wemeldinge

Hot Stuff

thumb
Type: Drifter 25 sport
Schipper: Christine Boeckx
Ligplaats: Wemeldinge

HoutNsteen

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Cees Vos
Ligplaats: Huizen

Humpty Dumpty

thumb
Type: Zeeton 24
Schipper: Wolfgang Schmitz
Ligplaats: Roermond

Hunter

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton modified
Schipper: Jan Gerssen
Ligplaats: Urk

Hydros

thumb
Type: Oceaan 25
Schipper: Jacob Visser
Ligplaats: Zierikzee

Impala

thumb
Type: Ecume de Mer
Schipper: Daniel de Winde
Ligplaats: Breskens

Impuls

thumb
Type: Manzanita
Schipper: Jos Verwiel
Ligplaats: Willemstad

Impuls

thumb
Type: Sprinta Sport
Schipper: Cock Baas
Ligplaats: Weteringbrug
Website: sprinta-sport.nl

Itch

thumb
Type: Proto 1/4 tonner (Axel Mohnhaupt ontwerp)
Schipper: Berry Aarts
Ligplaats: Vinkeveen
TE KOOP

Izzi

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Bert van Eekhout
Ligplaats: Eembrugge

J & A

thumb

Type: Oceaan 25
Schipper: Jille de Kleine
Ligplaats: Ketelhaven

Jade

thumb
Type: Loper 27
Schipper: Arjan Stolte
Ligplaats: Enkhuizen
TE KOOP

Jalapeño

thumb
Type: Westerly GK24
Schipper: Amancio Kolompar
Ligplaats: Kaag

Janboel

thumb
Type: Eygthene 24
Schipper: Ferry Kramer
Ligplaats: Vlissingen

Jaya

thumb
Type: Loper 27
Schipper: Dennis van der Waal
Ligplaats: Hellevoetsluis

Jeanne

thumb
Type: Peterson MG26
Schipper: Joost Leeuwerke
Ligplaats: Huizen

Julie

thumb
Type: Eygthene 24
Schipper: Tristan
Ligplaats: Grevelingen

Just Us

thumb

Type: Drifter 25
Schipper: Martijn Oechies
Ligplaats: Noordschans
TE KOOP

Kattekop

thumb
Type: Drifter 25
Schipper: Jaap Kleingeld
Ligplaats: Nijkerk

Kleurenzon

thumb

Type: Albin 79
Schipper: Bertil Beumer
Ligplaats: Ketelhaven

Knor

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Klaas Noppen
Ligplaats: Lelystad

Kochanka

thumb
Type: Robber 3E
Schipper: Alain Hoeksema
Ligplaats: Uitgeest

L’Eau-Pair

thumb
Type: Loper 27
Schipper: Stephan van den Berg
Ligplaats: Huizen
TE KOOP

Larissa

thumb
Type: Zeeton 24
Schipper: Jos Kroon
Ligplaats: Schellingwoude

La Strada

thumb
Type: Zeeton 24
Schipper: Dhr. Heerema
Ligplaats: Terherne

Leeghwater

thumb
Type: Drifter 25
Schipper: Teun Verheijen
Ligplaats: Zierikzee

Limited Edition

thumb
Type: Extension
Schipper: Alexander Kalisvaart
Ligplaats: Hellevoetsluis

LipStick

thumb
Type: Eygthene 24
Schipper: Wieke Kimman
Ligplaats: Warmond
TE KOOP

Madonna de la Corse

thumb
Type: Conrad 777
Schipper: Arno Haagsma
Ligplaats: Ketelhaven

Magnesium / ASAP

thumb
Type: Castro MG26
Schipper: Marko Zwiers en Chris Reusink
Ligplaats: Amsterdam

Man en Muis

thumb
Type: Robber 3
Schipper: Catharinus
Ligplaats: Hoogeveen
TE KOOP

Mantissa

thumb

Type: Eygthene 24
Schipper: Karim Kat
Ligplaats: Durgerdam

Matrix

thumb
Type: Eygthene 24
Schipper: Steven Chatillon
Ligplaats: Lithoijen

Meis

thumb
Type: Tequila Sport
Schipper: Otto Koppen
Ligplaats: Blocq van Kuffeler

Meta Magic

thumb
Type: Westerly GK24
Schipper: Rob Hes
Ligplaats: Bunschoten Spakenburg

Miles Away

thumb
Type: Loper 27
Schipper: Tjerk Heringa
Ligplaats: Oude Wetering

MG26

thumb
Type: MG26
Schipper: Pieter Molenaar:
Ligplaats: Uitgeest

Miroir du Fou

thumb
Type: Robber 3
Schipper: ?
Ligplaats: Lisserbroek

Mistral

thumb

Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Michael Ratschko
Ligplaats: Sloten

Mme Jeannette

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Randall de Weerd
Ligplaats: Friesland

Move to groove

thumb
Type: Peterson MG26
Schipper: Fred Pul
Ligplaats: Harderwijk

Mrs. Sippie

thumb
Type: Ecume de Mer
Schipper: Jacques Fiegen
Ligplaats: Terneuzen

Muts

thumb
Type: Farr 727
Schipper: Casper Mutsaers
Ligplaats: Scharendijke

Muzungu

thumb
Type: Sprinta Sport
Schipper: Ella Mol
Ligplaats: Zeewolde

Nelblu dipinto diblu

thumb
Type: Sprinta Sport
Schipper: Jan Markestein
Ligplaats: Middelharnis

N'ipper

thumb
Type: Albin Accent
Schipper: Jan Leerling
Ligplaats: Durgerdam

Nehalennia

thumb
Type: Ecume de Mer
Schipper: Robert Seelemeijer
Ligplaats: Workum

Nomad

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Lars Werner
Ligplaats: Bruinisse

Oceaan 4

thumb
Type: Oceaan 25
Schipper: Patrick Wuister
Ligplaats: Ouddorp
TE KOOP

Ocean Cloud

thumb

Type: Zeeton 24
Schipper: Roeland Blankers
Ligplaats: Zeewolde

Oud Groen

thumb
Type: Oceaan 25
Schipper: Marian Groen
Ligplaats: Rotterdam

Overdrive

thumb
Type: Extension 24
Schipper: Kees van der Have
Ligplaats: Terneuzen

Par Bleu

thumb
Type: Proto 1/4 tonner (Georg Nissen ontwerp)
Schipper: Leo Simons
Ligplaats: Lelystad

Pareja

thumb
Type: Oceaan 25
Schipper: ?
Ligplaats: Eemnes

Piako

thumb
Type: Zeeton 25 (met scoop)
Schipper: Jan Rooks
Ligplaats: Grou

PJ

thumb

Type: Westerly GK24
Schipper: Patty van der Kleij
Ligplaats: Middelharnis

Poussin

thumb
Type: Gibsea 80 plus
Schippers: Gerrit Gortzak en Frank Jan Smit
Ligplaats: Narden

Pre du Pre

thumb

Type: Ecume de Mer
Schipper: Ivar Klumperbeek
Ligplaats: Huizen

Quadrifoglio Verde

thumb
Type: Eyghtene 24
Schipper: Ferdinand van Spronsen
Ligplaats: Niftrik

Racycaltrant

thumb

Type: Westerly GK24
Schipper: Jan de Boer
Ligplaats: Urk


Ragazza

thumb
Type: Sprinta Sport
Schipper: Kees Honselaar
Ligplaats: Oude Ade

Rainbow Runner

thumb
Type: Drifter 25
Schipper: Jan Brouwer
Ligplaats: Putten

Rearing Horse

thumb
Type: Drifter 25
Schipper: Berend Kock
Ligplaats: Woudsend

Red Arrow

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Paul Koch
Ligplaats: Dintelsas

Red Label

thumb
Type: Westerly GK24
Schipper: Jasper Weterings
Ligplaats: Drimmelen
TE KOOP

Repos

thumb
Type: Eygthene 24
Schipper: Chris Suls
Ligplaats: Wolphaartsdijk

Restant

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Ben van Schaijk
Ligplaats: Leerdam
TE KOOP

Roets

thumb

Type: Extension
Schipper: Karel Buise
Ligplaats: Den Bosch

Rood Runner

thumb
Type: Trapper 300
Schipper: Jelle Groenhof
Ligplaats: ?

Rorke's Drift

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Bart Kuhne
Ligplaats: Huizen

Rossini

thumb
Type: Dehler Delanta 1/4 tonner
Schipper: ?
Ligplaats: Andijk
TE KOOP

Sabot

thumb
Type: Defender 27
Schipper: Marc Klomp
Ligplaats: Herkingen

Same Soul

thumb
Type: Ecume de Mer
Schipper: Bas Ulijn
Ligplaats: Kortgene

Scheurijzer

thumb
Type: Drifter 25
Schipper: Dirk Boonzajer
Ligplaats: Hoorn

Seawinds

thumb
Type: Peterson MG26
Schipper: Lein Sturm
Ligplaats: Kamperland

Second Wave

thumb
Type: Robber 3E
Schipper: Bart Snel
Ligplaats: Almere

Ship Happens

thumb
Type: Westerly GK24
schipper: Jory Morren
Ligplaats: Ermelo

Shyam

thumb
Type: Gibsea 80 plus
Schipper: Pepeijn Bos
Ligplaats: Amstelmeer

Sirius

thumb
Type: Quartet
Schipper: Roald van Belle
Ligplaats: Breskens

Skait

thumb

Type: Defender 15
Schipper: Kai Spruijt
Ligplaats: Rotterdam

Slow Motion

thumb
Type: Extension
Schipper: Ben Steffen
Ligplaats: Tholen
Website: Facebook

Something Cool

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Marjon Zwaan
Ligplaats: Den Bosch

Sound of Silence

thumb
Type: Quarto
Schipper: Bonne Oosterhuis
Ligplaats: Lemmer
TE KOOP

Sourire

thumb
Type: Trapper 300
Schipper: Folkert Attema
Ligplaats: Heeg

Speedy

thumb
Type: Sprinta Sport
Schipper: Danny van Delden
Ligplaats: Naarden

Spidsgrisen

thumb
Type: Marsvin 22
Schipper: Wolter Haverhals
Ligplaats: Naarden
TE KOOP

Nadja 2

thumb
Type: Westerly GK24
Schipper: Carl-Heins Grunert
Ligplaats: Strijensas

Spigotty

thumb
Type: Proto 1/4 tonner
Schipper: Rob Coremans
Ligplaats: Arnemuiden
TE KOOP

Spindrift

thumb

Type: Sprinta Sport
Schipper: Wallie van der Heijden
Ligplaats: Lisserbroek

Spirit of Joy

thumb

Type: Spirit 24
Schipper: Stefan Wigny
Ligplaats: Haarlem
TE KOOP

Spitfire

thumb
Type: Drifter 25
Schipper: Theo Struijkenkamp
Ligplaats: Haarlem

Spoom

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Leo Loman
Ligplaats: Naarden

Spray

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Loren Kruseman
Ligplaats: Durgerdam

Sprintvries

thumb
Type: Sprinta Sport
Schipper: Jan de Vries
Ligplaats: Makkum

Summer Breeze

thumb
Type: Drifter 25
Schipper: Pieter van der Leer
Ligplaats: Naarden

Sunday morning Sunshine

thumb
Type: Marsvin 22
Schipper: Joost Ubbink
Ligplaats: Lelystad

SunRise

thumb
Type: Eygthene 24
Schipper: Johan Cujé
Ligplaats: Veere
TE KOOP

Sunrun

thumb
Type: Conrad 760 RT
Schipper: Mikkel Farver
Ligplaats: Almere

Suntiki

thumb
Type: Oceaan 25 sport
Schipper: Raymond Schouwink
Ligplaats: Sneek
TE KOOP

Sverre

thumb
Type: Sprinta Sport
Schipper: Rienko de Kraker
Ligplaats: Zeewolde

Swing

thumb
Type: Zeeton 24
Schipper: Pim van der Male
Ligplaats: Scharendijke

t Frietkot

thumb
Type: Stuart 26
Schipper: Rinus Meeusen
Ligplaats: Breskens
TE KOOP

Timber Toy

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Bart van de Sande
Ligplaats: Baarn
TE KOOP

Ting Ting

thumb
Type: Sprinta Sport
Schipper: Jaap Metzlar
Ligplaats: Kagerplassen

Together

thumb

Type: Eygthene 24
Schipper: ?
Ligplaats: Den Bosch

Tranquilo

thumb
Type: Trapper 300
Schipper: Matthijs Hartog
Ligplaats: Hellevoetsluis
TE KOOP

Trinity

thumb
Type: Gibsea 80 Plus
Schipper: Alexander Schlösser
Ligplaats: Lelystad
TE KOOP

Triple X

thumb

Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Renato Oud
Ligplaats: Naarden

Tuimelaar

thumb
Type: Drifter 25
Schipper: Jan Wagter
Ligplaats: Edam

Tunne

thumb
Type: Zeeton 24
Schipper: Dirk de Witte
Ligplaats: Veere

Twenty Five

thumb
Type: C&C 25
Schipper: Marco Scholten
Ligplaats: Lelystad

Twinkel

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Eduard Hauer
Ligplaats: Loosdrecht

UFO van Neusen

thumb
Type: UFO 27
Schipper: Stefan Breukel
Ligplaats: Koudum

Uma

thumb
Type: Manzanita
Schipper: Roeland Franssens
Ligplaats: Zaandam

Vaya Nervea

thumb
Type: Carter Dingbat
Schipper: Arjan Gordijn
Ligplaats: Westeinder

Vizcaya

thumb
Type: Oceaan 25
Schipper: Roy van de Ven en Menno van Laar
Ligplaats: Huizen

Vlughertje

thumb
Type: Drifter 25
Schipper: Arjen Arendse
Ligplaats: Herkingen

Waarschip

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Harold Wiegmans
Ligplaats: Breukelen
TE KOOP

Welvaren

thumb
Type: Extra Paulette
Schipper: Jan Jong
Ligplaats: Huizen

White Spirit

thumb
Type: Samourai 740
Schipper: Geert Nell
Ligplaats: Aalsmeer

Windmaker

thumb
Type: Loper 27
Schipper: Menno Ledel
Ligplaats: Huizen

Wings

thumb

Type: Proto 1/4 tonner (Stephen Jones ontwerp)
Schipper: Berry Aarts
Ligplaats: Vinkeveen / Cowes (GBR)

Witte Juffer

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Weterings
Ligplaats: Waspik

Witte Roos

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Marco Rietvelt
Ligplaats: Harderwijk
TE KOOP

Witte Waar

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: John Weitz
Vaste ligplaats: Harderwijk

wtf!

thumb
Type: Baron 760
Schipper: Leen Aarts
Ligplaats:Noordschans

Xtreme

thumb

Type: Proto 1/4 tonner (Georg Nissen ontwerp)
Schipper: Berry Aarts
Ligplaats: Vinkeveen
TE KOOP


Yamahoela

thumb
Type: Yamaha 24
Schipper: Thomas Lefahrt
Ligplaats: Sint Annaland

Yellow Fox

thumb
Type: Foxhound 24
Schipper: Robbert Dieperink
Ligplaats: Breukeleveen

Zeeheld

thumb

Type: Eygthene 24
Schipper: Petra Obbes
Ligplaats: Lemmer

Zefier

thumb

Type: Drifter 25
Naam: Laurens de Jong
Ligplaats: Kerkdriel

Zeetol

thumb
Type: Zeeton 24
Schipper: Risto de Pagter
Ligplaats: Colijnsplaat

Maktub

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Geert van Walderveen
Ligplaats: Lemmer

Zillah

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Douwe Ybema
Ligplaats: Grou