De vloot

Op deze pagina staat een overzicht van ¼ tonners die in Nederland liggen. Als je wilt dat je ¼ tonner ook in het overzicht komt verzoeken we je een mooie foto van de boot, samen met de naam en het type van de boot en de vaste ligplaats en de naam van de schipper te mailen naar kwarttonzeilers@gmail.com

Let op: De boten op deze pagina zijn in overleg met de eigenaren geplaatst.

1/2 dozijn

thumb

Type: Drifter 25
Schipper: André de Groot
Ligplaats: Heusden

23 Mei pine

thumb
Type: Sprinta Sport
Schippers: Jan van Eijck
Ligplaats: Naarden

24 flinke voetjes

thumb
Type: Zeeton 24
Schipper: Henk Niessen
Ligplaats: Ketelhaven

Afternoon Delight

thumb
Type: Eygthene 24
Schipper: Ronald Maaskant
Ligplaats: Hellevoetsluis

Allegro

thumb
Type: Oceaan 25
Schipper: Durk Siesling
Ligplaats: Terherne

Alpha

thumb
Type: Trapper 300
Schipper: Nick van Dyck
Ligplaats: Kortgene
TE KOOP

Amelie

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: ?
Ligplaats: Hoorn

Aqua

thumb
Type: Sprinta Sport
Schipper: Wendela Schlebaum
Ligplaats: Herkingen

AquaVento

thumb
Type: Rêve de Mer
Schipper: Ray Duijst
Ligplaats: Spakenburg
TE KOOP

Argo

thumb
Type: Oceaan 25
Schipper: Iason Jongepier
Ligplaats: Yerseke

Ataraxia

thumb

Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Pieter Reinhart
Ligplaats: Huizen

Árriba

thumb
Type: Robber 3SL
Schipper: Stephan Jongedijk
Ligplaats: Veere

Augustus

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Peter Overdijk
Ligplaats: Andijk

Babbe

thumb
Type: Proto Dehler Delanta
Schipper: Jet Vissia
Ligplaats: Wartena (op de kant)

Baltic Swan

thumb
Type: Ecume de Mer
Schipper: Youri
Ligplaats: Hellevoetsluis

Bam Bam

thumb
Type: Eygthene 24
Schipper: ?
Ligplaats: Stad aan het Haringvliet

Beco

thumb
Type: Oceaan 25
Schipper: Bert van Spil
Ligplaats: Huizen

Balletent

thumb
Type: Extension
Schipper: Warner Roseboom
Ligplaats: Scharendijke

Belize

thumb
Type: Robber 3
Schipper: Dennis Scholtz
Ligplaats: Nederhorst den Berg

Bizzy Beez

thumb
Type: Albin Accent
Schipper: Gon Voorham
Ligplaats: Hellevoetsluis

Bitch

thumb

Type: Eygthene 24
Schipper: Auke Zijlstra
Ligplaats: Zuidland

Black Magic

thumb
Type: Trapper 300
Schipper: Ivan Tkauz
Ligplaats: Hellevoetsluis

Black Pearl

thumb
Type: Extra Paulette
Schippers: Hylke Steensma en Joost Ensink
Ligplaats: Naarden
Website: Facebook

Blauwe Engel

thumb
Type: Zeeton 24
Schipper: Marcel Rozema
Ligplaats: Lathum

Blue Move

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Tom Verheugd
Ligplaats: Sneek

Bluebell

thumb
Type: Westerly GK24
Schipper: John Molenaar
Ligplaats: Den Bommel

Blue Ocean

thumb
Type: Oceaan 25
Schipper: Femke Braaksma
Ligplaats: Haarlem

Blue Note

thumb
Type: Drifter 25
Schipper: Danny Kronenburg
Ligplaats: Scheveningen

Blues

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Haaije Jorritsma
Ligplaats: Grou

Bobotie

thumb
Type: Sprinta Sport
Schipper: Ron van den Thillart
Ligplaats: Den Bosch

Bon Esprit

thumb

Type: Spirit 24
Schipper: Bas Dumoulin
Ligplaats: Rosmalen


Bootsy

thumb
Type: Ecume de Mer
Schipper: Henk Hylkema
Ligplaats: Brouwershaven

Borkusboot

thumb
Type: Eyghtene 24
Schipper: Egbert van Bork
Ligplaats: Kager Plassen

Boozin’ Blues

thumb
Type: Contessa 25
Schipper: Rob en Sonja Verwijmeren
Ligplaats: Noordschans

Bottleneck

thumb
Type: Carter Dingbat
Schipper: Norbert Dieleman
Ligplaats: Wolphaartsdijk

Blue Jack

thumb
Type: Sprinta Sport
Schipper: Jan Anjo van Houten
Ligplaats: Lauwersoog

Bries

thumb

Type: Sprinta Sport
Schipper: Theo de Vries
Ligplaats: IJlst
TE KOOP

Bumblebee

thumb
Type: Sprinta Sport
Schipper: Marco Loos
Ligplaats: Benedensas

C'est la Vie

thumb
Type: Bianca 26
Schipper: Leo Koster
Ligplaats: Veere
TE KOOP

Calimero

thumb
Type: Eygthene 24
Schipper: Rob Zwart
Ligplaats: Drimmelen
TE KOOP

Capucinno?

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton modified
Schipper: Willem Houweling
Ligplaats: Warmond

Carter

thumb
Type: Carter Dingbat
Ligplaats: William van Venrooij
Ligplaats: Schokkerhaven

Chaca Cha Cara

thumb
Type: Oceaan 25
Schipper: Sander Molleman
Ligplaats: Scharendijke
TE KOOP

Chiquitina

thumb
Type: Elvstrøm 1/4 tonner
Schipper: André Vink
Ligplaats: Huizen

Cody

thumb
Type: Ruffian 23
Schipper: Hans van Esseveld
Ligplaats: Wolphaartsdijk
TE KOOP

Comodo

thumb
Type: Westerly GK24
Schipper: René Kemps
Ligplaats: Naarden

Confusion

thumb
Type: Conrad 760
Schipper: Christophe Declercq
Ligplaats: Colijnsplaat

Coolkid

thumb
Type: Starbuck
Schipper: Ron en René Sepers
Ligplaats: Monnickendam

Courage

thumb
Type: Oceaan 25
Schipper: Wiljan van der Meulen
Ligplaats: Echtenerbrug

Crazy Diamond

thumb
Type: Ecume de Mer
Schipper: Bas Ulijn
Ligplaats: Kortgene

Cycloon

thumb
Type: Robber 3E
Schipper: Ronald Drost
Ligplaats: Putten

Dancing Queen

thumb
Type: Robber 3E
Schipper: David de Clercq
Ligplaats: Kamperland

Der Elch

thumb
Type: Farr 727
Schipper: Marcel Hulsebos
Ligplaats: Scharendijke

De Kleine Nonja

thumb
Type: Zeeton 24
Schipper: ?
Ligplaats: Roelofarendsveen

De woeste omslag

thumb

Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Rob IJzerman
Ligplaats: Hoorn

Dirk

thumb
Type: Avance 24
Schipper: Dirk Elijzen
Ligplaats: Nulde

Dinky Toy

thumb
Type: Eygthene 24
Schipper: Arnout Smit
Ligplaats: Scharendijke

Donajji

thumb
Type: Stuart 26
Schipper: Dominique Meremans
Ligplaats: Breskens

Drift

thumb
Type: Drifter 25
Schipper: Dirk de Jong
Ligplaats: Lauwersoog

Drifter

thumb
Type: Drifter 25
Schipper: Hans Sierhuis
Ligplaats: ?

Driftkikker

thumb
Type: Drifter 25
Schipper: Jan Fokke Hoekstra
Ligplaats: Urk

Driftkikker

thumb
Type: Drifter 25
Schipper: Ron Scholte
Ligplaats: Hoorn
TE KOOP

Duvel(tje)

thumb
Type: Westerly GK24
Schipper: Tim Meijer
Ligplaats: ?

Echt Waar

thumb

Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Pieter Reinhart 
Ligplaats: Huizen
TE HUUR

Endeavour

thumb

Type: Proto 1/4 tonner
Schipper: Ruud Westerbeek
Ligplaats: Lelystad

Etula

thumb
Type: Spirit 24
Schipper: Rudolf Humblet
Ligplaats: Herkingen

Exit

thumb
Type: Sprinta Sport
Schipper: Jeroen Hoogendoorn
Ligplaats: Hellevoetsluis

Fair Wind

thumb
Type: First 27
Schipper: Xander Bianchi
Ligplaats: Naarden

Fantastig

thumb
Type: Ecume de Mer
Schipper: Niels Klarenbeek en Hanke Wempe
Ligplaats: Uitwellingerga

Femme Fatale

thumb
Type: Elvstrøm 1/4 tonner
Schipper: Paul van Leeuwe
Ligplaats: Oude Tonge

ffNIX

thumb
Type: Robber 3E
Schipper: Dick Martens
Ligplaats: Loosdrecht
TE KOOP

Fidgety

thumb
Type: Carter Dingbat
Schipper: Annemarijke Verhoeks
Ligplaats: Culemborg

Fleur

thumb
Type: Oceaan 25
Schipper: Hans Lolkema
Ligplaats: Burgum
TE KOOP

Foolproof

thumb
Type: Fauroux 1/4 tonner - Bullit
Schipper: Roel Foolen
Ligplaats: St. Annaland
Website: thefoolproof.nl

Fun-Run

thumb
Type: Gibsea 80 plus
Schippers: Gerrit Gortzak en Frank Jan Smit
Ligplaats: Naarden

Furie

thumb
Type: Sprinta
Schipper: Ben Hoefsloot
Ligplaats: Wageningen

Gaai

thumb
Type: Waarchip 1/4 ton
Schipper: Hugo Schwagermann
Ligplaats: Aalsmeer

Ghost

thumb
Type: Foxhound 24
Schipper: Tonny Mulch
Ligplaats: Strand Horst
TE KOOP

Glinder

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Hanne van Oorden
Ligplaats: Amsterdam

Go with the flow

thumb
Type: Loper 27
Schipper: Peter Heyns
Ligplaats: Wemeldinge


Great Escape

thumb
Type: Oceaan 25
Schipper: Eric Schipper
Ligplaats: Sneek

Hebbes

thumb

Type: Drifter 25
Schipper: Sabine en Christiaan Koelewijn
Ligplaats: Bunschoten

Hebbus

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Hans Colenbrander
Ligplaats: Huizen

Hinde

thumb
Type: Eygthene 24
Schipper: Machiel van Dalen
Ligplaats: Loosdrecht

Hobo

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Ander Deboeure
Ligplaats: Tholen

Holadiee

thumb
Type: Trapper 300
Schipper: Jos Bourgonje
Ligplaats: Wemeldinge

Hot Stuff

thumb
Type: Drifter 25 sport
Schipper: Christine Boeckx
Ligplaats: Wemeldinge

HoutNsteen

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Cees Vos
Ligplaats: Huizen

Humpty Dumpty

thumb
Type: Zeeton 24
Schipper: Wolfgang Schmitz
Ligplaats: Roermond

Hunter

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton modified
Schipper: Jan Gerssen
Ligplaats: Urk

Hydros

thumb
Type: Oceaan 25
Schipper: Jacob Visser
Ligplaats: Zierikzee

Impala

thumb
Type: Ecume de Mer
Schipper: Daniel de Winde
Ligplaats: Breskens

Impuls

thumb
Type: Manzanita
Schipper: Jos Verwiel
Ligplaats: Den Bommel

Impuls

thumb
Type: Sprinta Sport
Schipper: Cock Baas
Ligplaats: Weteringbrug

Ipsofact

thumb
Type: Zeeton 24
Schipper: Philippe Jégou
Ligplaats: Wemeldinge

Isis

thumb
Type: Loper 27
Schipper: Mark Ringnalda
Ligplaats: Hindeloopen

Itch

thumb
Type: Proto 1/4 tonner
Schipper: Alex Koek
Ligplaats: Vinkeveen

Izzi

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Bert van Eekhout
Ligplaats: Eembrugge

J & A

thumb

Type: Oceaan 25
Schipper: Jille de Kleine
Ligplaats: Ketelhaven

Jade

thumb
Type: Loper 27
Schipper: Arjan Stolte
Ligplaats: Enkhuizen
TE KOOP

Jalapeño

thumb
Type: Westerly GK24
Schipper: ?
Ligplaats: Kaag

Jan Rap

thumb
Type: Oceaan 25
Schipper: Jinke Steemers
Ligplaats: Akkrum

Janboel

thumb
Type: Eygthene 24
Schipper: Ferry Kramer
Ligplaats: Vlissingen

Jaya

thumb
Type: Loper 27
Schipper: Dennis van der Waal
Ligplaats: Hellevoetsluis

Jeanne

thumb
Type: Peterson MG26
Schipper: Joost Leeuwerke
Ligplaats: Huizen

Julie

thumb
Type: Eygthene 24
Schipper: Tristan
Ligplaats: Grevelingen

Kattekop

thumb
Type: Drifter 25
Schipper: Jaap Kleingeld
Ligplaats: Nijkerk

Kia Ora

thumb
Type: Westerly GK24
Schipper: Martijn Wenting
Ligplaats: Scharendijke

Kingscup

thumb
Type: Eygthene 24
Schipper: ?
Ligplaats: Lemmer

Knor

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: ?
Ligplaats: Ketelhaven

Kochanka

thumb
Type: Robber 3E
Schipper: Alain Hoeksema
Ligplaats: Uitgeest

Kookaburra

thumb
Type: Eyghtene 24
Schipper: Ferdinand van Spronsen
Ligplaats: Niftrik

L’Eau-Pair

thumb
Type: Loper 27
Schipper: Stephan van den Berg
Ligplaats: Huizen
TE KOOP

Larissa

thumb
Type: Zeeton 24
Schipper: Jos Kroon
Ligplaats: Schellingwoude

La Strada

thumb
Type: Zeeton 24
Schipper: Marcel Halm
Ligplaats: ?

Limited Edition

thumb
Type: Extension
Schipper: Alexander Kalisvaart
Ligplaats: Hellevoetsluis

LipStick

thumb
Type: Eygthene 24
Schipper: Wieke Kimman
Ligplaats: Warmond
TE KOOP

Loup de Mer

thumb
Type: Verl 790
Schipper: Vincent Visee
Ligplaats: Almere

Lycka

thumb

Type: Albin 79
Schipper: Rutger Dik
Ligplaats: Lemmer

Lykke

thumb
Type: Marsvin 22
Schipper: ?
Ligplaats: Heeg

Maktub

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Jan Meurkes
Ligplaats: Giesbeek

Madonna de la Corse

thumb
Type: Conrad 777
Schipper: Arno Haagsma
Ligplaats: Flevopolder (op de wal)
TE KOOP

Magnesium / ASAP

thumb
Type: Castro MG26
Schipper: Marko Zwiers
Ligplaats: Langweer

Man en Muis

thumb
Type: Robber 3
Schipper: Catharinus
Ligplaats: Hoogeveen
TE KOOP

Mantissa

thumb

Type: Eygthene 24
Schipper: Karim Kat
Ligplaats: Durgerdam

Matrix

thumb
Type: Eygthene 24
Schipper: Steven Chatillon
Ligplaats: Lithoijen

Meis

thumb
Type: Tequila Sport
Schipper: Otto Koppen
Ligplaats: Blocq van Kuffeler

Meta Magic

thumb
Type: Westerly GK24
Schipper: Rob Hes
Ligplaats: Bunschoten Spakenburg

Miles Away

thumb
Type: Loper 27
Schipper: Tjerk Heringa
Ligplaats: Oude Wetering

Miroir du Fou

thumb
Type: Robber 3
Schipper: Els Hoonhout en Carey Gardien
Ligplaats: Lisserbroek

Mistral

thumb

Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Michael Ratschko
Ligplaats: Sloten

Money Pit

thumb
Type: Westerly GK24
Schipper: Frank Wuis
Ligplaats: West Terschelling

Move to groove

thumb
Type: Peterson MG26
Schipper: Fred Pul
Ligplaats: Harderwijk

Mrs. Sippie

thumb
Type: Ecume de Mer
Schipper: Jacques Fiegen
Ligplaats: Terneuzen

Mua

thumb
Type: Oceaan 25
Schipper: Noud van Schie
Ligplaats: Warmond

Muts

thumb
Type: Farr 727
Schipper: Casper Mutsaers
Ligplaats: Scharendijke

Muzungu

thumb
Type: Sprinta Sport
Schipper: ?
Ligplaats: Zeewolde

N'ipper

thumb
Type: Albin Accent
Schipper: Jan Leerling
Ligplaats: Durgerdam

Nelblu dipinto diblu

thumb
Type: Sprinta Sport
Schipper: Jan Markestein
Ligplaats: Middelharnis

Nadja 2

thumb
Type: Westerly GK24
Schipper: Carl-Heins Grunert
Ligplaats: Strijensas

Nehalennia

thumb
Type: Ecume de Mer
Schipper: Robert Seelemeijer
Ligplaats: Workum

Nixe

thumb
Type: Drifter 25
Schipper: Alfred Schik
Ligplaats: Herkingen

Nomad

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Lars Werner
Ligplaats: Bruinisse

Noorderzon

thumb
Type: Zeeton 24
Schipper: Johannes Kooistra
Ligplaats: Friesland

Norlin

thumb
Type: Albin Accent
Schipper: Fokke Veenstra
Ligplaats: Terherne

Oceaan 4

thumb
Type: Oceaan 25
Schipper: Patrick Wuister
Ligplaats: Ouddorp
TE KOOP

Ocean Cloud

thumb

Type: Zeeton 24
Schipper: Roeland Blankers
Ligplaats: Zeewolde

Overdrive

thumb
Type: Extension 24
Schipper: Kees van der Have
Ligplaats: Terneuzen

Panta Rhei

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Tije de Jong
Ligplaats: Monnickendam

Pelari

thumb
Type: Loper 27
Schipper: Christian von Treskow
Ligplaats: Lelystad

Piako

thumb
Type: Zeeton 25
Schipper: Jan Rooks
Ligplaats: Grou

Reset

thumb
Type: Oceaan 25
Schipper: Eric de Haan
Ligplaats: Almere

PJ

thumb

Type: Westerly GK24
Schipper: Patty van der Kleij
Ligplaats: Middelharnis

Polaris

thumb
Type: Baron 76
Schipper: Jan Verhagen
Ligplaats: Oude Tonge
TE KOOP

Poussin

thumb
Type: Gibsea 80 plus
Schippers: Gerrit Gortzak en Frank Jan Smit
Ligplaats: Naarden

Pre du Pre

thumb

Type: Ecume de Mer
Schipper: Ivar Klumperbeek
Ligplaats: Huizen

Queeste

thumb
Type: Friendship 26 sport
Schipper: ?
Ligplaats: Harderwijk

Racykaltrant

thumb

Type: Westerly GK24
Schipper: Jan en Pieter de Boer
Ligplaats: Urk
TE KOOP


Ragazza

thumb
Type: Sprinta Sport
Schipper: Vincent Klaver
Ligplaats: Akersloot

Rainbow Runner

thumb
Type: Drifter 25
Schipper: Jan Brouwer
Ligplaats: Putten

Raissa

thumb
Type: Baron 76
Schipper: Brien Gilroy
Ligplaats: Aalsmeer wordt Hoorn

Rearing Horse

thumb
Type: Drifter 25
Schipper: Berend Kock
Ligplaats: Woudsend

Red Arrow

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Paul Koch
Ligplaats: Dintelsas

Red Label

thumb
Type: Westerly GK24
Schipper: Robbert van der Sluys Veer
Ligplaats: Zwartsluis

Repos

thumb
Type: Eygthene 24
Schipper: Chris Suls
Ligplaats: Wolphaartsdijk

Restant

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Ben van Schaijk
Ligplaats: Leerdam
TE KOOP

Roets

thumb

Type: Extension
Schipper: Karel Buise
Ligplaats: Den Bosch

Rood Runner

thumb
Type: Trapper 300
Schipper: Jelle Groenhof
Ligplaats: Stellendam

Rorke's Drift

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Bart Kuhne
Ligplaats: Huizen

Rossini

thumb
Type: Dehler Delanta 1/4 tonner
Schipper: ?
Ligplaats: Andijk

Sabie

thumb
Type: Peterson MG26
Schipper: Johan en Lisette Schould
Ligplaats: Veere

Sabot

thumb
Type: Defender 27
Schipper: Marc Klomp
Ligplaats: Herkingen

Scheurijzer

thumb
Type: Drifter 25
Schipper: Ellen Maassen
Ligplaats: Broekerhaven

Seawinds

thumb
Type: Peterson MG26
Schipper: Lein Sturm
Ligplaats: Kamperland

Second Wave

thumb
Type: Robber 3E
Schipper: Bart Snel
Ligplaats: Almere

Ship Happens

thumb
Type: Westerly GK24
schipper: Jory Morren
Ligplaats: Warmond

Shyam

thumb
Type: Gibsea 80 plus
Schipper: Pepeijn Bos
Ligplaats: Amstelmeer
TE KOOP

Sirius

thumb
Type: Quartet
Schipper: Eric DeKeuwer
Ligplaats: Arnemuiden

Skait

thumb

Type: Defender 15
Schipper: Kai Spruijt
Ligplaats: Rotterdam

Slow Motion

thumb
Type: Extension 24 modified
Schipper: Ben Steffen
Ligplaats: Stad aan het Haringvliet
Website: Facebook

Something Cool

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Marjon Zwaan
Ligplaats: Den Bosch

Sourire

thumb
Type: Trapper 300
Schipper: Folkert Attema
Ligplaats: Heeg

Speedy

thumb
Type: Sprinta Sport
Schipper: Danny van Delden
Ligplaats: Naarden

Spidsgrisen

thumb
Type: Marsvin 22
Schipper: Gerrit Schippers
Ligplaats: Lelystad

Stargazer

thumb
Type: Trapper 300
Schipper: ?
Ligplaats: Noordschans

Spigotty

thumb
Type: Proto 1/4 tonner
Schipper: Rob Coremans
Ligplaats: Arnemuiden
TE KOOP

Spindrift

thumb

Type: Sprinta Sport
Schipper: Wallie van der Heijden
Ligplaats: Lisserbroek

Spirit of Joy

thumb

Type: Spirit 24
Schipper: Job en Felix Lokin
Ligplaats: Sassenheim

Spitfire

thumb
Type: Drifter 25
Schipper: Theo Struijkenkamp
Ligplaats: Haarlem

Spoom

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Leo Loman
Ligplaats: Naarden

Spray

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Loren Kruseman
Ligplaats: Durgerdam
TE KOOP

Sprintvries

thumb
Type: Sprinta Sport
Schipper: Jan de Vries
Ligplaats: Makkum

Stern

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: David Nieuwenhuis
Vaste ligplaats: Lemmer

Summer Breeze

thumb
Type: Drifter 25
Schipper: Pieter van der Leer
Ligplaats: Naarden

Sunday morning Sunshine

thumb
Type: Marsvin 22
Schipper: Minke Docter
Ligplaats: Makkum

SunRise

thumb
Type: Eygthene 24
Schipper: Johan Cujé
Ligplaats: Veere
TE KOOP

Sunrun

thumb
Type: Conrad 760
Schipper: Ronald
Ligplaats: Almere

Suntiki

thumb
Type: Oceaan 25 sport
Schipper: Egbert Scholten
Ligplaats: Sneek
TE KOOP

Sverre

thumb
Type: Sprinta Sport
Schipper: Rienko de Kraker
Ligplaats: Zeewolde

Swing

thumb
Type: Zeeton 24
Schipper: Pim van der Male
Ligplaats: Scharendijke

Tapas

thumb
Type: Loper 27
Schipper: Chris Roos
Ligplaats: Lelystad

The beauty of grey

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton modified
Schipper: Dhr. Van Essen
Ligplaats: Nijkerk

Timber Toy

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Bart van de Sande
Ligplaats: Baarn
TE KOOP

Ting Ting

thumb
Type: Sprinta Sport
Schipper: John Vooren
Ligplaats: Akersloot

Together

thumb

Type: Eygthene 24
Schipper: Carl Sparwer
Ligplaats: Den Bosch

Tranquilo

thumb
Type: Trapper 300
Schipper: Martin Danne
Ligplaats: Echtenerbrug

Trinity

thumb
Type: Gibsea 80 Plus
Schipper: Alexander Schlösser
Ligplaats: Lelystad
TE KOOP

Triple X

thumb

Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Renato Oud
Ligplaats: Naarden

Tuimelaar

thumb
Type: Drifter 25
Schipper: Jan Wagter
Ligplaats: Edam

Tunne

thumb
Type: Zeeton 24
Schipper: Dirk de Witte
Ligplaats: Veere

Twenty Five

thumb
Type: C&C 25
Schipper: Jan Scholten
Ligplaats: Lelystad

Twinkel

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Eduard Hauer
Ligplaats: Loosdrecht

Uma

thumb
Type: Manzanita
Schipper: Roeland Franssens
Ligplaats: Zeeland

Vaya Nervea

thumb
Type: Carter Dingbat
Schipper: Jesper Beek
Ligplaats: Aalsmeer

Vizcaya

thumb
Type: Oceaan 25
Schipper: Roy van de Ven en Menno van Laar
Ligplaats: Huizen

Waarschip

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Jan Mastenbroek
Ligplaats: Breukelen

Welvaren

thumb
Type: Extra Paulette
Schipper: Jan Jong
Ligplaats: Huizen

White Spirit

thumb
Type: Samourai 740
Schipper: Geert Nell
Ligplaats: Aalsmeer

Whomper

thumb
Type: Peterson MG26
Schipper: Peter Molenaar
Ligplaats: Uitgeest

Windmaker

thumb
Type: Loper 27
Schipper: Menno Ledel
Ligplaats: Huizen

Wind Of Change

thumb
Type: Oceaan 25
Schipper: Ate Staphorsius Smedes
Ligplaats: Garijp
TE KOOP

Wings

thumb

Type: Proto 1/4 tonner
Schipper: Berry Aarts
Ligplaats: Cowes (GBR)

Witte Juffer

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Weterings
Ligplaats: Waspik

Witte Roos

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Marco Rietvelt
Ligplaats: Harderwijk
TE KOOP

Witte Waar

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: John Weitz
Vaste ligplaats: Harderwijk

Witte Lieuw

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Jan van Wieren
Ligplaats: Middenmeer
TE KOOP

Wizzard

thumb
Type: Oceaan 25 sport
Schipper: John Broer
Ligplaats: Alphen aan de Rijn

Wolk

thumb
Type: Start 7
Schipper: Steven Stoffers
Ligplaats: Almere

wtf!

thumb
Type: Conrad 760 / Peterson 25
Schipper: Leen Aarts
Ligplaats: Noordschans

Yamahoela

thumb
Type: Yamaha 24
Schipper: Thomas Lefahrt
Ligplaats: Sint Annaland

Yellow Fox

thumb
Type: Foxhound 24
Schipper: Robbert Dieperink
Ligplaats: Breukeleveen

Yor

thumb
Type: Eygthene 24
Schipper: Emile Bakker
Ligplaats: Amere Haven
TE KOOP

Zeeheld

thumb

Type: Eygthene 24
Schipper: Petra Obbes
Ligplaats: Lemmer

Zefier

thumb

Type: Drifter 25
Naam: Laurens de Jong
Ligplaats: Kerkdriel

Zeetol

thumb
Type: Zeeton 24
Schipper: Risto de Pagter
Ligplaats: Colijnsplaat

Zeeton Zevenzeventig

thumb
Type: Zeeton 25
Schipper: Arie den Ouden
Ligplaats: Nulde

Zeewief

thumb
Type: Eygthene 24
Schipper: Rob Koeman
Ligplaats: Hoorn

Zillah

thumb
Type: Waarschip 1/4 ton
Schipper: Douwe Ybema
Ligplaats: Grou

Zoot Allures

thumb
Type: Robber 3E
Schipper: Udo Hoffmann
Ligplaats: Stellendam